Bluz

Filtreler

Sembol’ün geniş ürün grubu içerisinde giymekten keyif alacağınız, hoşunuza gidecek bir bluz modelini mutlaka bulabilirsiniz. İster ofiste, ister alışverişte, isterseniz de önemli bir davete katılırken şık bluz modellerimiz arasından seçeceğiniz parçalarla kombinlerinizi tamamlayabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Zamansız şıklık mottosuyla tasarlanan Sembol koleksiyonundan seçeceğiniz bluz modelleri arasında sade ve şık bluz modellerinin yanı sıra, sıradışı ve dikkat çekici tasarımlar da bulmanız mümkün. Kısa kollu veya uzun kollu bluz modellerinin arasından seçeceğiniz modeli kumaş veya kot pantolonlarınızla, dilediğiniz uzunluktaki eteklerle birlikte keyifle kullanabilirsiniz.

Her tarza ve herkese hitap eden bluz modellerini 1969’dan beri kaliteli tasarım üretiminden vazgeçmeyen Sembol’ün internet sitesi üzerinden Türkiye’nin neresinde olursanız kolaylıkla satın alabilir ve Sembol’ün bir parçası olabilirsiniz. Güvenli alışveriş ayrıcalığıyla www.sembolgiyim.com.tr üzerinden vereceğiniz ilk siparişte geçerli %10 indirim sağlayan HOSGELDIN10 indirim kodunu kullanarak siparişinizi verin ve keyifli alışverişin tadını çıkarın.

Kadın giyim alanında Sembol markası 1969 yılından bu yana hizmet vermektedir. Teknik bilgi ile el becerisini sentezleyip, iyi giyinmeyi isteyen kadınların severek, güvenerek ve birbirlerine tavsiye ederek kullanmayı tercih ettiği ticari bir marka olarak hayatını sürdürmektir.

Kadın Giyim Ürünlerinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Güvenilirlik ve yüksek kalitede ürünleri sunmak birinci önceliğimizi oluşturuyor. Kadınlara uzun yıllar boyunca severek giyebilecekleri dayanıklı modeller sunmanın yanı sıra trendleri de yakından takip ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin büyük bir kısmını da yurt dışından gelen taleplere cevap verebilmek için yurt dışına ihraç ediyoruz. Çoğu modelimizle öncü olarak kadın giyim sektöründe başarılı işlere imza atıyoruz. Sembol markası olarak şık ve kaliteli modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Beğendiğiniz modeller ve sormak istedikleriniz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere dilediğiniz zaman WhatsApp iletişim hattımız üzerinden ulaşabilir ya da 905465891469 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Sipariş Hattı