Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo Fırsatını Kaçırmayın Hemen Tıklayın!

Ceket

Filtreler

Ceketler stilinizi ve kombinlerinizde etkileyici bir görünüm oluşturarak dolabınızın en kurtarıcı parçası olabiliyor. Sembol Giyim bayan ceket modelleri ister mevsimlik isterseniz ofis şıklığı için kombinlerinize çarpıcı bir tarzda uyarlayabilirsiniz.  Ne giyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda tek parça bir elbisenin üzerine sembol ceket modellerinden birini giyerek pardösü havası yaratabilir, pantolonlarla birleştirerek maskülen ve iddialı bir tarz ortaya koyabilmenizi mümkün hale getirebilirsiniz. Beyaz yaka stillerinin vazgeçilmez parçası olan ceketler ile zarafeti ve resmiyeti tek bir noktada buluşturabilirsiniz.

Bayan Ceket Modelleri için Farklı Tercihler

Birbirinden farklı ceket modellerini hemen her türlü stilin bir parçası haline getirebilirsiniz. Klasik ofis stilinde veya daha resmi yerlerde blazer ceketler vazgeçilmez bir parça olacaktır. Özellikle kış mevsimlerinde ekose desenli ceketlerle şıklığınızı tamamlarken, bahar dönemlerinde ise pastel tonları şıklığınıza bahar tazeliğini getirecektir. Aynı renk veya desendeki sembol giyim etekleriyle ise geçmişin iz bırakan tarzını modern ve yeni nesil sembol tarzına dönüştürebilir, sembol giyim aksesuarlar yardımı ile stilinizi çarpıcı hale getirebilirsiniz.

Ana renklerden, geniş yelpazede renk ve model seçeneklerine kadar bulabileceğiniz sembol giyim ceketleri hem gündüz hem de gece kombinleriniz için ideal ceketler, tüm zamanların vazgeçilmez parçası olan zamansız desenli blazer ceketler ile şık tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Mükemmel kalıpları ve vücudu saran kumaşları ile özgüveni yüksek bir duruş sergilemenizi sağlayan slim fit ve suni deri ceketleri ister basic tişörtler ister gömlekler isterseniz de crop bluzlar ile tamamlayarak her koşulda güçlü stilinizi yansıtabilirsiniz. 

Şıklığınızı sabahtan akşama sembol giyim ile sürdürürken rahatlığınızı da göz ardı etmek istemiyorsanız renkli sneaker modelleriyle ceket kombinlerinizle bir araya getirerek stilinizde modern bir hava katabilirsiniz. Sembol giyimin özel dikiş detayları, çizgili desenler ya da rahat kesimleri ile dikkat çeken kadın ceket modelleri, resmi tarzda rahat stiller ile buluşturmaya davet edebilir, böylelikle farklı stilleri günün her anına yakışır şekilde taşıyarak konforlu şıklığın altını çizebilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Sipariş Hattı